Turnaj 110 kouzelníků aneb oslava skautování v Třebechovicích pod Orebem

Dne 5. listopadu se od 13. do 17. hodin uskuteční oslavy 110 let našeho střediska. Srdečně tímto zveme všechny členy oddílu společně s jejich rodiči.

Celé odpoledne bude připraven program pro děti v areálu školy a kulturního domu, kterého se v případě zájmu můžou zúčastnisti i rodiče. Dále bude otevřen skautský areál a klubovny a připraveno venkovní občerstvení. Budeme rádi, pokud nám pro účastníky přinesete něco k zakousnutí – sladké či slané.

Dále prosím každého člena oddílu o výrobu 3 papírových koulí velikosti tenisového míčku (novinový papír omotaný izolepou či zabalený do silonky). Na sebe oblečení dle počasí vhodné na sport a láhev s pitím a menší svačinu a dále skautský kroj nebo táborové tričko a hlavně šátek.

Okolo 16:00 dojde k zasazení ořešáku královského symbolicky ke 110 letům a celý program bude zakončen slavnostním ohněm.

Děkujeme Všem za účast za jakéhokoliv počasí.