Tábor 2023

HARMONOGRAM:

Nakládání materiálu: 23. 6. od 15:00 u bývalé hasičárny na Tvrzi u skautského domu.
Vykládání materiálu: 15. 7. od 14:00 (nejspíše u bývalé hasičárny na Tvrzi)

Hlásit svoji účast na pomoc s bouráním tábora přímo v Orlickém Záhoří můžete už nyní na jedubouratdozahori@skaut.cz. Budeme moc rádi za každou pomoc.

Odjezd na tábor autobusem v neděli 2. 7. 2023 v 10:00 od skautského domu.

Sraz starších benjamínků, světlušek a vlčat v 9:00.
Sraz skautů, skautek a mladších roverů v 9:30.

Před odjezdem proběhne předání nezbytných dokumentů k účasti na tábor, podepsání papírové přihlášky, prohlídka vlasů na vši a případně další konzultace zdravotního stavu.

Příjezd z tábora mezi 12 – 13h v sobotu 15. 7.

Co s sebou na tábor

Seznam věcí co s sebou na tábor
Je důležité všechny věci viditelně označit jmenovkou a nechat děti, aby si balily samy. Zevnitř víka kufru doporučujeme nalepit seznam zabalených věcí pro snazší hledání během tábora. Další instrukce v dokumentu.

Skautský kroj a táborové tričko

Kroj na táboře je povinou součástí výbavy a slouží k slavnostním příležitostem a proto musí každý člen dbát o jeho reprezentativní funkci 🙂 Nášivky a odznaky můžete objednat z eshopu https://www.junshop.cz/, ale vždy nechte, aby si to děti ověřily se svým rádcem nebo vedoucím v oddíle. Domovenky Třebechovice pod Orebem necháváme vyšít hromadně a jsou pak k dispozici ke koupi na středisku. Obdobně například číslo oddílu máme také k odkupu přímo na středisku.

V případě zájmu o nový kroj, hlavně u mladších oddílů, se neváhejte poptat v oddíle a odkoupit od členů ze starších oddílů (skauti, skautky nebo roveři).

Ke kroji nejsou jednotné kalhoty a proto doporučujeme jednobarevné (ne maskáče nebo rifle) a pro holky ještě navíc možnost jednobarevné sukně.

Táborové tričko slouží k nošení během tábora při méně slavnostních příležitostech nebo tam, kde se kroj funkčně nehodí. K táborovému tričku a kroji se nosí šátek s turbánkem.

DOKUMENTY K ÚČASTI NA TÁBOR:

Zdravotní posudek od lékaře

Souhlas k podání informací o zdravotním stavu v případě návštěvy zdravotnického zařízení

Bezinfekčnost dítěte (s datumem odjezdu tj. 2. 7. 2023)

Karta pojištěnce (nebo kopie) a očkovací průkaz
Dokumenty najdete také na webu v sekci Dokumenty > 2023 TÁBOR PRO RODIČE

Návštěvní den se letos nekoná.

Další informace a dokumenty zde budeme postupně zveřejňovať.

Fotky z loňského ročníku z 1. běhu vlčat a světlušek a z 2. běhu skautů a skautek v naší fotogalerii.

Tabor_2022_1_beh 153
Tábor 2022-druhý běh-592