Svojsíkův závod v Třebechovicích pod Orebem

Účastníci závodu ze 3 středisek v tělocvičně Základní školy v Třebechovicích pod Orebem

O prvním dubnovém víkendu naše středisko pořádalo okresní kolo Svojsíkova závoda s celkovou účastí 15 hlídek ze středisek z Chlumce nad Cidlinou, Stěžer a Třebechovic pod Orebem. I přes nepřízeň počasí se povedlo všechny závody a moduly závodu zrealizovat a hlídkám splnit.

Během dne tak mohli skauti a skautky poměřit síly ve zdravovědě, skautských dovednostech nebo vyhledáváním informací. Jednotlivci pak museli předvést svoji šikovnost při stavbě stanu, orientaci v dopravním hřišti nebo svoji obratnost na lanovém žebříku.

Na závěř dne čekala účastníky ještě bonusová noční hra s neustálou přítomností klaunů a hlavně Krastyho, kteří účastníky tématicky 1. dubna provázeli na všech disciplínách. Vyhlášení výsledků proběhlo v tělocvičně základní školy ve 22h a dvě hlídky z každé kategorie se mohou těšit z postupu do krajského kola. Děkujeme všem účastníkům a organizátorům závodu.

Fotografie již teď najdete v naší galerii na Flickru.

2023-04-01 Svojsikuv zavod 200