Poradní skála na Bědovicích 15. 10. 2022

Oddíl vlčat před klubovnou

V sobotu 15. října se konala poradní skála oddílu vlčat. Sraz byl ráno o půl deváté a výprava trvala do dvou hodin odpoledne. Počasí nám příliš nepřálo, ale nám to nevadilo, jelikož jsme v klubovně koukali na animovaný film Kniha džunglí. Poté, co ustal déšť, jsme se vydali po kapkách krve hledat hada Ká a tygra Šerchána, které jsme našli v písníku na Bědovicích. Po cestě vlčata plnila úkoly.

V Bědovicích v lese

V písníku následně proběhla poradní skála, kde si kluci zvolili rádce a zástupce družin. Došlo také ke slavnostnímu přijetí nováčků, kterým při té příležitosti byly předány šátky. Po konci poradní skály jsme se vrátili zpět do skautského domu, kde jsme si na ohni opekli buřty a zahráli si ještě různé hry na hřišti (např. pamatovák). Výprava se nám líbila a už se moc těšíme na další.

Fotogalerie na našem albu na flickru níže.

2022-10-15 Výprava vlčat 006
Tento záznam byl publikován v Vlčata . Uložit odkaz do záložek.