Skautský ples 13. 3. 2020 odložen

Odložení skautského plesu 13. 3. 2020

Na základě vyjádření Bezpečnostní rady státu dne 10. 3. jsme nuceni odložit také náš skautský ples plánovaný na tento pátek v termínu 13. 3. 2020.

Vstupenky zůstávají nadále platné pro náhradní termín, který upřesníme po konci těchto preventivních opatření. Vstupenku lze vrátit v tomto termínu: neděle 15. 3. 2020 od 18 hodin do 20 hodin ve skautském domě nebo individuálně.

Rozhodně nechceme o tradici pořádání skautského plesu v Třebechovicích pod Orebem přijít a také Vás o tento ples a společnou zábavu připravit. Náhradní termín předpokládáme na podzim. Finální datum náhradního plesu zveřejníme co nejdříve.

Všem podporovatelům a partnerům děkujeme za přízeň. Vybrané dary do tomboly použijeme pro podzimní ples.

Všem hostům se moc omlouváme za komplikace a hlavně přejeme hezké nadcházející jarní dny a hlavu vzhůru.

Pozn: Oficiální vyjádření Bezpečnostní rady státu ke společenským akcí nad 100 účastníků najdete pod tímto odkazem. Odkaz Vás přesměruje na stránky Ministerstva zdravotnictví ČR.