Tábor 2021 bourání

Ranní nástup focený z drona

Tábor je v plném proudu a pomaličku se přehoupnul do závěrečného týdne, kdy nás čeká vyvrcholení celotáborové hry, dokončení táborových a oddílových výzev, slibové obřady a mnohé další.

Také se blíží bourání tábora, kde uvítáme každou pomoc, protože po 14 dnech už nám opravdu dochází síly a čas na bourání je krátký, abychom nekrátili program tábora jako takového.

Proto moc prosíme rodiče, kamarády a další dobrovolníky, aby dorazili v sobotu 17. 7. v 8 hodin na táborovou louku a pomohli nám s rozebráním táborových staveb, stanů, odvozem materiálu a úklidu. Táboříme v Chráněné krajinné oblasti Orlické hory a po konci táboření na louce nesmí nic zůstat.

Návrat táborníků ke skautské základně do Třebechovic očekáváme v sobotu v čase 12:30 – 13:30 h.

Dobrovolníci se, prosím, hlaste vedení tábora Přemku Pistorovi (+420 773 791 123) nebo Jitce Krejcarové (+420 734 489 901) nebo emailem na jedubouratdozahori@skaut.cz

A první ochutnávku fotografií už najdete na našem flickr albu Orlické Záhoří 2021.

Ještě jednou děkujeme za Vaši pomoc!