Odložený skautský ples zrušen.

Odložený skautský ples zrušen

Z důvodu aktuální epidemiologické situace, stávajících nařízení a zhoršujícího se výhledu vývoje epidemie Covid-19 jsme se rozhodli původně odložený ples zrušit. Nastalá situace nás nijak netěší. Na jaře jsme věřili, že situace na podzim bude klidnější a ples se podaří uspořádat. V uzavřených prostorách není možno pořádat akce nad 500 lidí, což, včetně nás jako personálu, přesáhneme. Platný je i předpis nosit v uzavřených místnostech nad 100 lidí roušku. Chceme si ples s Vámi užít a nikoli se na něm trápit. V neposlední řadě nechceme přispět k možnému dalšímu šíření nákazy ve společnosti.

Zakoupené vstupenky bude možné vrátit v těchto třech říjnových termínech vždy v areálu skautského domova:

• Pondělí 5. 10. 2020 – 16:30 – 18:30
  • Neděle 11. 10. 2020 – 18:00 – 20:00
  • Středa 14.10.2020 – 16:30 – 18:00

Po těchto termínech již nebude možné zakoupené vstupenky vrátit a nebudou platné pro případný ples v roce 2021.

Finanční prostředky za zakoupené vstupenky nám můžete i ponechat. Využijeme je na chod oddílů, na vybavení a potřeby pro děti na činnost při pravidelných schůzkách, tak jak to obvykle děláme s výtěžkem plesu. Za případné zvolení této varianty Vám předem děkujeme.

Děkujeme za pochopení a vynasnažíme se, aby ples v roce 2021 vynahradil všechny nesnáze, jimiž jsme společně v tomto roce prošli, a abychom si ho společně užili.