Tábor 2020

POKYNY K ODJEZDU NA TÁBOR

Vzhledem k velmi zvýšeným hygienickým opatřením, která jsme letos jako pořadatelé tábora povinni dodržet, bude odjezd na tábor probíhat následující formou spojenou se vstupní kontrolou, abychom zajistili maximální preventivní opatření:

• Ke skautskému domu prosím přijeďte v roušce
  • U vchodu použijte připravenou dezinfekci
  • Dětem bude proveden vstupní filtr (změření teploty a kontrola vlasů)
  • Poté zdravotník převezmeme potřebné dokumenty a léky
  • Po těchto úkonech vás musíme požádat, abyste se svými ratolestmi na 14 dní rozloučili

Příchod k odjezdu na tábor:

• 8:50 skauti
  • 9:05 skautky
  • 9:15 vlčata
  • 9:30 světlušky

Nezapomeňte dětem trpícím nevolnostmi dát na cestu Kinedryl.
Děti nemusí chodit v kroji, stačí skautské triko + šátek (pokud dětí mají). Oblečení dle aktuálního počasí s tím, že v Orlickém Záhoří je zpravidla chladněji.
Do autobusu dětem klidně dejte svačinu a určitě láhev s pitím. Oběd už bude na táboře, jakmile zprovozníme táborovou kuchyni.

NAKLÁDÁNÍ MATERIÁLU NA TÁBOR:

Budeme moc rádi, když nám ve čtvrtek 2. 7. přijdete pomoci do skautského domu s nakládáním věcí potřebných na stavbu a provoz tábora. Startujeme v 16:00 a většinou je vše naloženo kolem 17:30.

Potřebné dokumenty k letošnímu táboru:

Vytištěné dokumenty předají oddíloví vedoucí dětem na schůzkách v týdnu od 8. 6. 2020. Najdete je také v sekci Dokumenty na našich stránkách.

Tábor bude v řádném termínu 5. – 18. 7. 2020

V neděli 17. 5. 2020 středisková rada prošla návrhy k pořádáním stanových táborů a vyhodnotila, že středisko bude schopné i v těchto podmínkách tábor zrealizovat. Doporučení a požadavky ještě nejsou schválené, ale věříme, že tábor bude v našem rozsahu uskutečnitelný.

Prosíme rodiče a vedoucí o úhradu tábora nejpozději do 31. 5. 2020 převodem na náš účet.

Cena tábora:3 000,- Kč (druhé dítě 2 500,- Kč)
Číslo účtu: 2200410716/2010
Zpráva pro příjemce:jméno a příjmení dítěte
Termín zaplacení: 31.05.2020
Kontakt pro jinou variantu platby:
(fakturou na zaměstnavatele)
Lucie Štursová
603 543 996 / stursova.l@seznam.cz
Pokyny k placení tábora 2020

Stále ještě nejsou vládou a příslušnými orgány schváleny přesné požadavky na pořádání letních stanových táborů, ale je vydána řada doporučení, ze kterých už nyní víme, že oproti loňsku budeme muset:

• Zrušit návštěvy na táboře a tím i nedělní návštěvní den pro rodiče
  • Zvýšit nároky na hygienu a dezinfekci prostor a vybavení
  • Omezit výlety oddílů mimo tábor
  • Rozšířit vstupní kontrolu u dětí při odjezdu z hlediska bezinfekčnosti a vyloučení příznaků spojených s možnou nákazou Covid-19

Chápeme, že někdo ani za těchto podmínek nebude chtít své děti poslat na tábor a nebo už s tím prostě nepočítal, proto prosím informujte oddílové vedoucí vašich dětí, kteří vás v těchto dnech budou také kontaktovat.
Pro vrácení celé částky v rámci storna přihlášení je nutné nás informovat nejpozději do 31. 5. 2020.

Jakmile vláda schválí veškerá opatření, vydáme ještě aktualizovaný dokument s požadavky co s sebou na tábor pro rodiče táborníků.

Letošní střediskový tábor se uskuteční v termínu od 5. 7. do 18. 7. 2020 v naší léty prověřené a osvědčené lokalitě v Orlickém Záhoří.

Vyplněné a podepsané přihlášky odevzdávejte u svých oddílových vedoucí do 28. 2. 2020.

Průběžně sem budeme doplňovat další důležité informace, tak nám zachovejte přízeň 🙂

Fotografie z již proběhlého tábora 2019 v Orlickém Záhoří.