Tábor 2024

Letošní tábor se uskuteční v naší osvědčené lokalitě v Orlickém Záhoří ve dvou termínech. Přihlášku obdržíte online k vyplnění s dalšími informacemi na přelomu února – března na váš email.

1. běh neděle 30. 6. – sobota 13. 7.:
    účastníci: starší benjamínci, světlušky, vlčata
  2. běh sobota 13. 7. – pátek 26. 7.:
    účastncíci: skauti a skautky

Nakládání tábora v pátek 29. 6. na Tvrzi (u bývalé hasičárny)
Bourání tábora v sobotu 27. 7. na louce v Orlickém Záhoří

Další informace zde budeme postupně zveřejňovat nebo je dostanete u oddílových vedoucí nebo vedení tábora.

Vedení 1. běhu tábora:
Přemysl Pistora premysl.pistora@skaut.cz, Jana Procházková jana.prochazkova@skaut.cz

Vedení 2. běhu tábora:
Stanislav Dostál stanislav.dostal@skaut.cz, Tereza Pavlíková terezapavlikova@skaut.cz

SKAUTSKÝ KROJ A TÁBOROVÉ TRIČKO

Kroj na táboře je povinou součástí výbavy a slouží k slavnostním příležitostem a proto musí každý člen dbát o jeho reprezentativní funkci 🙂 Nášivky a odznaky můžete objednat z eshopu https://www.junshop.cz/, ale vždy nechte, aby si to děti ověřily se svým rádcem nebo vedoucím v oddíle. Domovenky Třebechovice pod Orebem necháváme vyšít hromadně a jsou pak k dispozici ke koupi na středisku. Obdobně například číslo oddílu máme také k odkupu přímo na středisku.

V případě zájmu o nový kroj, hlavně u mladších oddílů, se neváhejte poptat v oddíle a odkoupit od členů ze starších oddílů (skauti, skautky nebo roveři).

Ke kroji nejsou jednotné kalhoty a proto doporučujeme jednobarevné (ne maskáče nebo rifle) a pro holky ještě navíc možnost jednobarevné sukně.

Táborové tričko slouží k nošení během tábora při méně slavnostních příležitostech nebo tam, kde se kroj funkčně nehodí. K táborovému tričku a kroji se nosí šátek s turbánkem.

POVINNÉ DOKUMENTY K ÚČASTI NA TÁBOR:

Zdravotní posudek od lékaře

Souhlas k podání informací o zdravotním stavu v případě návštěvy zdravotnického zařízení

Bezinfekčnost dítěte (s datumem odjezdu)

Karta pojištěnce (nebo kopie) a očkovací průkaz
Dokumenty najdete také na webu v sekci Dokumenty > 2024 TÁBOR PRO RODIČE