Vedoucí na Poradní skále

Druhý říjnový víkend vyrazili skautští vedoucí na vzdělávací akci pod názvem Poradní skála do Nového města nad Metují. Akce to byla opravdu vydařená, neboť všechny tři dny byly nabité semináři a diskusními bloky s tématikou rozvoje a vzdělávání dětí, novinkami ze skautského dění aj. Organizátoři však neopomněli přidat do programu i oddechové aktivity ve formě gamebooku Zachraňte princeznu či poznávání města za pomoci QR kódů. Není to nic lehkého, pořádat takto velké setkání, ale novoměstským skautům se vše podařilo na jedničku.

Sepsala: Lucka Němečková

1 komentář u „Vedoucí na Poradní skále

• Viku napadlo mě, zda to zobrazování u oddílu by nešlo dělat přes štítky. Kdyby se k článkům od vlčat dal štítek vlcata, zda by to nějaký plugin neposlal na tu stánku….

Komentáře nejsou povoleny.